Pálení čarodějnic

V úterý 30. dubna jsme jak již tradičně uspořádali pálení čarodějnic v restauraci Sherwood a přilehlém lesíku Akátky.

Přestože se jednalo o všední den, tak jsme se sešli v hojném počtu a pustili se do chystání 9 stanovišť pro děti. Děti měli za úkol uhasit domeček, zachránit Soptíka, projít opičí dráhou, zatlouct hřebík… Na posledním stanovišti vymalovávali omalovánky, a také za odměnu pro zájemce jim hasičská děvčata malovala na obličej.

V 18:30 proběhlo zapálení hranice i s čarodějnicí a rozjeli jsme to na place. Kdo chtěl, tak si zatancoval v rytmu diska, zasoutěžil o drobné ceny, opekl špekáček nebo si jen povídal. Také jsme odměnili několik povedených čarodějnických převleků.

Ve 22:00 jsme oheň uhasili, upálena byla pouze čarodějnice. Děkujeme všem, kteří pomáhali na stanovištích, také děkujeme restauraci Sherwood za spolupráci. A těšíme se s vámi se všemi opět za rok na shledanou.