Dorostenecké závody

Květen teprve začal, ale my už sbíráme úspěchy.

S dorostenci jsme se zúčastnili v prvním květnovém týdnu hned dvou závodů. A to hned ve středu 1.5. ve Velkých Opatovicích, kde se běžely dvě disciplíny, a to běh na 100 m s překážkami a běh na 100 m s hasičákem. Na závodech se naší Klárce podařilo v obou těchto disciplínách zvítězit a odvezla si bezkonkurenční vítězství. Nela a Martin se také neměli za co stydět a odvezli si 10. a 25. místo

V sobotu 4.5. jsme zamířili do Třebíče, kde sice byl pouze běh na 100 m s překážkami, zato nás čekala daleko větší konkurence. Klárce se opět velmi dařilo, a i když nepřekonala svůj osobní rekord, tak si s časem 19,08 odvezla úžasné 8. místo . Martin také zabojoval, ale nakonec to stačilo jen na 55. místo.

A to ještě nekončíme, další závody nás čekají společně se staršími žáky již tuto středu 8.5. v Mistříně, tak nám držte palce.