Okresní závody v běhu na 60 m

Přesně po týdnu jsme se vrátili zpět na šedesátimetrovou tartanovou dráhu, tentokráte ve Slatině. V neděli 28. dubna probíhalo okresní kolo soutěže v běhu na 60 metrů s překážkami v kategoriích mladší a starší žáci. Náš sbor měl početné zastoupení v každé kategorii a jako vždy se ukázalo, že máme řádně natrénováno.

V kategorii mladších dívek se naše děvčata umístila na 4. a 6. místě a zajistily si postup do krajského kola. Mladší chlapce jsme měli zastoupeny v počtu 7 a dva nejlepší na 1. a 3. místě postupují také do krajského kola.

V kategorii starší dívky se děvčata s přehledem umístily na 1. a 2. místě a taktéž postupují do krajského kola. A také starší chlapci byli velmi úspěšní. Z osmi hochů jich postupuje dále celkem šest a jejich umístění je historicky nejlepší, zaujali příčky 1., 2., 3., 4., 5. a 7.

Na krajské kolo postupuje vždy prvních 7 z každé kategorie. Gratulujeme všem zúčastněným a těšíme se na reprezentaci v září ve Znojmě.

fotky