Pálení čarodějnic

V neděli 30. 4. jsme jako tradičně uspořádali pálení čarodějnic v restauraci Sherwood.

Sešli jsme se v hojném počtu v odpoledních hodinách, počasí nám přálo, a začaly přípravy na soutěže. V prostoru od hasičky až k restauraci bylo rozmístěno 8 stanovišť pro děti s různými úkoly. Děti měly za úkol uhasit domeček, překonat lanovou či opičí dráhu, přenést zraněného, zapojit i rozpojit hadice, také nechyběl výtvarný koutek, kde letos byly připraveny nejen omalovánky, ale dětem jsme malovali i na obličej. Na stanovištích bylo po celé odpoledne živo, všichni soutěžící byli sladce odměněni.

Poté v 18 hodin proběhlo slavnostní upálení čarodějnice a následovaly drobné soutěže na zahrádce v restauraci. Ocenili jsme také všechny masky drobnou odměnou. Kdo chtěl, tak si také opekl buřtík a kdo ne, tak si alespoň zatančil v rytmu disco.

Kdo přišel, neprohloupil, počasí nám opravdu přálo a zábava se dala očekávat. Děkujeme všem kteří pomáhali a také restauraci.

Fotky