Přípravkové závody

Máme za sebou úspěšné přípravkové závody v běhu na 60 metrů s překážkami. Proběhly 8. května ve Starém Lískovci. Závody probíhají ve třech věkových kategoriích a to do 3 let, do 5 let a poslední ve věku 6-7 let.

V kategorii do 3 let se nám ukázaly naše nové budoucí členky a ukázaly velké kvality v podobě 1., 3. a 4. místa (Zorka, Markétka a Anička)

V kategorii do 5 let s hadicemi u rozdělovače předvedli naši svěřenci také slušné výkony (Kuba, Tonda, Kuba, Míla, Eli a Tomík) a na příštích závodech se jistě vyšplhají na bedny vítězů.

V kategorii do 5let s nesenými hadicemi si naši závodníci vyzkoušeli už vše, jako velcí hasiči. V této kategorii obsadili přední příčky a to 2., 3., 4. a 6. místo (Honza, Áďa, Mates a Saša).

Nakonec běžel Miki, který nás zastoupil i v kategorii 6-7 let, kde rozhodně nepropadl a předvedl velmi pěkný výkon.

Děkujeme moc rodičům, že nám pomohli s hlídáním dětí a hlavně chystáním materiálu a dohlíželi, aby děti byli včas na startu. Děkujeme dětem za to, že to tam s námi tak dlouho vydržely a do příštích soutěží jistě ještě potrénujeme.