Závody v Ořešíně

Po kratší pauze od závodů, jsme se k nim předposlední červnovou sobotu znovu vrátili. Soutěž v Ořešíně byla naše předposlední v tomto školním roce. Dařilo se znovu na všech frontách.

Mladší po prvním horším pokuse předvedli výrazné zlepšení a došli si s časem 20,17 pro krásné druhé místo.🥈🏆

U starších jsme měly týmy dva, oba začaly první pokusy takřka totožně kolem 17,5. Na soutěž přijely v paradní formě i další týmy. Slatina nás zaskočila fantastickým časem 15,01.😮Atmosféra by se dala krájet, když se naši závodníci chystali na svůj pokus, zacítili šanci a ono SE POVEDLO‼️‼️S NEUVĚŘITELNÝM ČASEM 14,98 JSME ZVÍTĚZILI.🥇🏆😃 Druhý tým nakonec skončil na taky velice pěkném 5. místě.👍

V dlouhodobé soutěži tzv. Brněské lize jsou naši mladší na děleném prvním místě a budou muset pořádně zabojovat ve Slatině, aby obhájili tento putovní pohár.💪 Starší žáci jsou na prvním místě osamoceni, nicméně do Slatiny pojedou s tím, toto umístění potvrdit!😎V sobotu nás čekají poslední závody ve Slatině, tak nám držte palce!!!!!