Krajské kolo

O prvním červnovém víkendu proběhla krajská kola ve Znojmě. V sobotu 4.6. proběhlo krajské kolo hry PLAMEN, zde náš okres reprezentovalo družstvo starších žáků z SDH Brno-Vinohrady. Družstvo si vedlo výborně a vybojovalo si krásné 4. místo!

Následující den v neděli 5.6. se konalo krajské kolo DOROSTU. Zde náš okres reprezentovalo družstvo dorostenek z SDH Brno-Vinohrady.

Děkujeme za skvělé holky do nepohody, které nám doplnily v tým dorostenek ze sborů Ořešín, Slatina a Královo Pole. 2. místo v požárních útocích hřálo na srdci, po tréninku jsme takové výkony ani nečekali…. V ostatních disciplínách byly vidět super výkony, ale i tady nám svazovala ruce nervozita a přicházely zbytečné chyby spojené s únavou. Cinkot medailí ale nakonec holky slyšely. Krásné třetí místo je startovní můstek k dalším úspěchům a odměna za dřinu na cvičišti.