Závody ve Slatině a Ukončení hasičského roku

Poslední závod a ukončení nejúspěšnější sezóny v historii sboru.🤩🥳

V sobotu jsme se zúčastnili posledního závodu této sezóny ve Slatině. Na závod jsme přijížděli s nejvyšími cíli. Všechny naše družstva chtěla zaběhnout, co nejlepší výsledky, aby zabojovala o vítězství v Brněnské lize.👑

Mladším se dařilo a s jejich rekorním časem této sezóny 18,15 se dostali na 2. příčku🥈🏆, druhý tým mladších také zdatně bojoval a skončil na 9.místě.👍V obrovské konkurenci brněnských týmu to nakonec v Brněnské lize stačilo na krásné 2.místo.🥈🏆

U starších šlo vidět, že jejich forma graduje každými závody.🦾 Ve Slatině opět předvedli sborový rekord, kdy zaběhli parádní útok s časem 14,69 a zvítězili.😵 Druhý tým starších se ovšem nenechal zahanbit a zaběhl velice působivý čas 16,53, který jim vynesl bramborové 4.místo.🥔♥️V Brněnské lize s pohodlným náskokem zvítězili a po účasti na krajském kole, si připisují další velký úspěch.🏆🏆🏆💯‼️

Naše dorostenky spojené s SDH Ořešín a doplněné o členku z SDH Kr. Pole byly na závodním poli jediné družstvo jen dívek.👩‍🚒👩‍🚒👩‍🚒

Neměly to proti smíšeným družstvům vůbec jednoduché. 1. místo bohužel uniklo jen o vlásek, ale i tak převládla spokojenost nad velmi krásným 2.místem s časem 26:30 a i celkově 2.místem v Brněnské lize.🥈🥈🏆🏆

Po závodech proběhlo již tradiční ukončení roku a vyhlašení výsledků naší celoroční soutěže. Akce se vydařila a všichni si teď dopřejeme zaslouženou pauzu po úspěšné sezóně.😉