Soutěž v požárním útoku v Ořešíně

V sobotu 15.6. se odehrály závody v požárním útoku v Ořešíně. Počasí nám přálo a závodníci se tak mohli pořádně předvést.

Měli jsme dvě družstva mladších žáků. Začalo družstvo A, které mělo velmi dobře rozběhnutý pokus. Bohužel se zdrželi na proudech, ale v druhém pokuse si čas vylepšili na krásných 20:15 a získali tak krásné čtvrté místo. Mladší B zazářili už v prvním pokuse a s časem 22:11 se umístili na 6. místě.

Za starší žáky běžely týmy J a F. Během prvních pokusů se zvedl vítr, a tak se našim ,,proudařům“ nepovedlo nastříkat rychle. Ale ve druhém pokuse si obě naše družstva časy vylepšily. Tým F s časem 17:04 vyhrál krásné třetí místo. Tým J zaběhl čas velmi podobný a umístili se na 5. místě.

Zároveň náš Jirka Sovadina vyhrál nejrychlejšího ,,proudaře“ soutěže s neuvěřitelným časem sestříknutí terče 14:21.