Okresní soutěž dospělých v Brně-Bohunicích

V neděli 2. 6. 2024 jsme vyhráli okresní kolo za ženy a muže, což znamená, že náš sbor zaznamenal první místo na okrese v mladších, starších, dorostu, mužích a ženách.

Ano, v novodobých dějinách se to zatím žádnému sboru nepodařilo. Podařilo se nám získat první místa v okresních kolech všech kategorií.

Ženy, kategorie, která v našem sboru dlouho chyběla, přijely ve skvělé formě a předvedly neuvěřitelné výkony. Okres pro ně byl prvními závody. K prvnímu pokusu nastoupily s nadšením a vybojovaly krásný čas 30:76. Ve druhém pokuse zaběhly velmi podobný čas a s tímto úžasným výkonem obsadily první místo a postupují na kraj.

Muži se také nedali zahanbit, a i když času na tréninky je pomálu tak i za silného deště měli skvělé výkony. V druhém pokusu zaběhli čas o pouhou půl sekundu lepší a získali zlatý pohár společně s postupem na krajské kolo.

Oba týmy tímto postupují na krajské kolo do Břeclavi, které se bude konat v červenci.