Dorostenecké závody v Jablonci nad Nisou

V sobotu 23. 3. jsme s dorostenci vyjeli až do Jablonce nad Nisou, jednalo se o první závody v běhu na 100 metrů s překážkami pro letošní sezónu. Protože vzdálenost od Brna je přece jen velká, vyrazili jsme již v pátek a na sobotní závody jsme si pořádně odpočinuli až na místě.

Čtyři naši závodníci přijeli ukázat, co umí. Hned první se předvedl Ondra. Byl to jeho první závod za starší kategorii dorostenců, ale to ho vůbec nerozhodilo. Jako vždy předvedl skvělý výkon a obsadil 20. příčku.

Za střední dorostence závodil Martin. I on se s tratí dobře popral a za své pokusy si odváží cenné zkušenosti i pěkný čas.

Odpoledne přišla řadu na děvčata. S odhodláním se pustila do závodění. Děvčata běžela za starší kategorii, a dařilo se jim také velmi dobře. V silné konkurenci skončila Nelča na 35. místě a Klárka obsadila úžasnou 12. příčku.

Gratulujeme našim reprezentantům a těšíme se na jejich další úspěchy.