Mistrovství České republiky v běhu na 60 metrů s překážkami.

V sobotu 23.9. se naši nejlepší ,,šedesátkoví“ závodníci, kteří postoupili z krajského kola, zúčastnili mistrovství ČR na stadionu VUT v Brně a utkali se s těmi nejlepšími z každého kraje.

Terka je naše závodnice v kategorii mladší dívky. V jejím prvním pokuse zvítězil stres, ale Terezka se nenechala odradit neúspěchem a v druhém pokuse bojovala dál. I když nezaběhla svůj nejlepší čas, i tak se umístila na krásném 92. místě

Po ní přišel na řadu Jára v kategorii mladší hoši. Ten jako vždy zazářil a předvedl, co umí už v prvním pokuse a umístil se na konečném 42. místě, za což si zaslouží velký potlesk.

Z starší žáky na start v plné síle nastoupil Matěj. S neuvěřitelným odhodláním ukázat, co v něm je, se nachystal na svůj pokus. Ten první mu bohužel nevyšel, ale i tak zůstal řádně motivovaný do dalšího. Dokázal zaběhnout čas 12:58, se kterým by skončil na krásném 20. místě, ale bohužel při následné kontrole proudnice mu byl udělen neplatný pokus.

Gratulujeme všem třem závodníkům a věříme, že se jim bude dařit i v další sezoně.