Soutěž ,,O vinohradský pohár“

Poslední útoková soutěž v kalendářním roku 2023 na domácí půdě byla velmi úspěšná. Opět se zúročily hodiny tréninků a všechny kategorie nás reprezentovaly tak, že se s úspěchy můžeme jen chlubit.

Jako každoročně se této soutěže zúčastnily sbory hasičů z Brna a v příjemné atmosféře jsme spolu strávili neděli.

Po úvodních proslovech a přivítání zahájila soutěž kategorie mladších, kdy se naše týmy umístily na krásné třetím, pátém a desátém místě. Následovala kategorie starších. Tři týmy složené nejen ze zkušených hasičů, ale i nováčků, ukázaly, že se ničeho nebojí a získaly nejen zlatou, ale i stříbrnou pozici.

V čase poledním nastoupila kategorie našich nejmenších, která se také soupeře nezalekla a naše dva týmy se umístily na prvním a druhém místě. Jako poslední nastoupila kategorie dorostenců, která svým soupeřům také nedala šanci a náš tým tým získal zlatou medaili.

Souhrnem můžeme říci, že z 12 pohárů nachystaných na naši soutěž, jich 6 zůstalo na domácí půdě. Děkujeme všem zúčastněným a také všem, kteří nás stále podporují a těšíme se na další společné akce.