Přípravkové závody Brno-Bosonohy

Ve stejný den i stejný čas, kdy naši mladší a starší hasiči bojovali o úspěšné umístění na 34. ročník halové pohárové soutěže mladých hasičů a zároveň 32. ročník neoficiálního mistrovství Čech, Moravy, Slezska a Slovenska, se také naši úplně nejmenší přípravkoví hasiči zúčastnili svých prvních letošních závodů v Brně-Bosonohách, a to v uzlové štafetě. Pro některé závodníky to byly zcela první závody. I zde byla nálada sportovní, fandilo se ze všech stran a závodníci se opravdu moc snažili. Časy byly očekávané a u těch nejmenších dokonce nad očekávání. A i když jsme hned na první soutěži nestoupli na bednu, tak jsme si krásně zasoutěžili. Získali jsme krásné 6, 11, 12 a 13 místo. I zde děkujeme všem rodičům i vedoucím.

Další úspěchy na sebe jistě nedají příliš dlouho čekat.