úžasný dětský den

Dne 3.6. proběhl společně s Plus pro Vinohrady a restaurací Hattrick dětský den. Představila se nám i se stánkem všeobecná zdravotní pojišťovna ČR. Velmi jim také děkujeme za prezentaci a pomoc. Již od rána jsme pracovali na přípravách a večer jsme slyšeli jen samou chválu jak jsme to zvládli.

Od 14 do 16 hodiny si děti procházely 8 stanovišť – malování, hod míčkem, odsunovaly žhavý uhlík, hrály si na opičky, zachraňovaly ,,hasíka“, rozmotávaly a spojovaly hadice, střílely z luků a nejoblíbenější hašení domečku. Za splnění úkolů byly děti odměněni.

Po 16 hodině se postupně předvedly děti z přípravky, které všem ukázaly požární útok, dále policisté, hasičský vůz, který nás trochu i pokropil a na závěr přišla očekávaná pěna.

Během odpoledne se mohli všichni občerstvit v restauraci, byl přistaven i stánek s hranolky a zmrzlina. Také paní starostka točila zdarma cukrovou vatu.