Dorostenecké závody v Jablonci nad Nisou

O víkendu 15.-16.4 se čtyři dorostenci vypravili až do dalekého Jablonce nad Nisou na disciplínu 100m s překážkami. Byly to naše první dorostenecké závody v letošní sezóně a první pořádné závody vůbec.🥳

První běžel Pavel, reprezentant z kategorie starší dorost. Byla to jeho premiéra, jsme na něj hrdí, že se se situací popral a zaběhl velmi slušný čas.💪 Další se na start postavil Ondra, který předvedl jako vždy úžasný výkon a umístil se na 15. místě s časem 18,80.❤️‍🔥

Soutěž byla dlouhá a naše dorostenky se na řadu dostaly až velmi pozdě odpoledne. První se na start postavila Nelča, rozběhla se s elánem a doběhla se svým běžným osobním rekordem 22,90.🏆 Chvíli na to vyběhla Klárka. Naše poslední závodnice proběhla dráhu tak rychle, že z toho byl osobní rekord v čase 20,77🏆a skončila na 34. místě ze 114, což je opravdu krásný úspěch.

Závody jsme si moc užili a ve zdraví jsme se v neděli v noci vrátili šťastně a bez úrazů zpátky domů.✨ Příště nám můžete držet palce ve Velkých Opatovicích, kam se už podívá větší počet závodníků.