Těšíme se na Hasičskou veselici pro malé i velké

Kvapem se blíží dlouhé večery a po nedobrovolné plesové pauze se i my moc těšíme na společenské akce, které náš sbor tradičně pořádá. Po mnohaleté zkušenosti jsme se rozhodli pozvat na taneční parket nejen dospělé, ale i mladé hasiče.

Budeme rádi, když se s námi přijdete pobavit, zasoutěžit si a vyhrát skvělé ceny. O parádní muziku se postará od 16:00 do 19:00 DJ Sláva a na něj ihned naváže osvědčené hudební těleso KOPRBIG. Krásně zrekonstruované prostředí Dělnického domu na ul. Jamborova přímo vybízí k provětrání vašich společenských šatů, hasičské mundury protentokrát nechejte odpočinout doma.

Jsou vítáni všichni naši členové, jejich přátelé, děti a každý, kdo má chuť protančit střevíce. Těšíme se na členy a přátele všech hasičských sborů, s nimiž se jindy vidíme jen na závodech.