Okresní okolo postupové soutěže Plamene a Hry dorostu ve Šlapanicích

Vrchol sezóny postupová Okresní soutěž je úspěšně za námi.💪Letos to byl jubilejní 50.ročník navíc pod záštitou paní primátorky města Brna.Je to krásný pocit vyhrát ve všech věkových kategoriích všechny disciplíny.😊 I přes velkou konkurenci si naši závodníci odváží zlaté medaile.🥇🥇🥇🏆🏆Na soutěži vládla pohodová a přátelská atmosféra. Odevšud byla slyšet slova chvály, uznání a gratulace. Úspěch nám přáli i samotní závodníci z ostatních sborů a to je známka dobrého vedení k pravým hodnotám.👍Za 14dní čeká starší žáky krajské kolo ve Znojmě, kde si poměří síly s těmi nejlepšími ze všech okresů v JmK.Tak nám držte palce.✊✊Po slavnostním nástupu a vyhlášení výsledků byla na programu další okresní soutěž, tentokrát poprvé pro jednotlivce.Náš sbor měl nejvíce přihlášených závodníků, skoro by se dalo říci, že každý druhý byl z Vinohrad.😃 A opět jsme vyhráli co se dalo!😁Na krajskou soutěž, která se koná 6.srpna, jich od nás postoupilo velké množství.🥇🥈🥉 Takže se zdá, že trénovat se bude na Vinohradech i o prázdninách.😉

Závěrečnou ⚫️ za soutěžním víkendem udělaly naše skvělé dorostenky.🏆Vyhrály ve své kategorii a postupují na krajské kolo, kde budou reprezentovat krom Vinohrad také celé město Brno.😎Vyhrávalo se i v jednotlivkyních, naše závodnice obsadily celou bednu!🥇🥈