Halová soutěž v Havířově

Poslední únorovou sobotu se zúčastnili již po několikáté neoficiálního halového mistrovství České republiky v požárním sportu mladých hasičů, které se konalo v Havířově, byl to již 32. ročník této soutěže.

Konkurence zde byla skutečně veliká, závodili jsme proti účastníkům mistrovství ČR i mistrům ČR z minulé sezóny. Naši hasiči zahájili soutěž velmi dobře a po první disciplíně jim patřila prozatímní 4. příčka.

V druhé disciplíně se jim bohužel nedařilo a chyba je odsunula z boje o medaile. To jim ovšem nezabránilo, aby do třetí disciplíny vstoupili s velkým odhodláním udělat vše pro co nejlepší umístění. A povedlo se. Celkově skončili na 6. příčce ze 47 družstev, což je jeden z největších úspěchů v historii našeho vinohradského sboru. Náš úspěch jsme oslavili návštěvou Ostravského světa techniky.