70 litrů desinfekce a 200 roušek bezplatně rozdáno obyvatelům Vinohrad

Jsme rádi, že občané Vinohrad dnes dopoledne neváhali a přijali naši pomoc v podobě bezplatného rozdávání desinfekčního roztoku ANTI-COVID do vlastních nádob.

Aby se dostalo na každého, stanovili jsme množství přidělené na osobu na 200 ml. Děkujeme všem našim dobrovolným členům za nasazení a energii, kterou věnují ochraně zdraví obyvatel naší čtvrti. Neobešli bychom se bez nezištné pomoci našich švadlenek, ať už z řad našeho sboru či obětavé a dobrovolné pomoci švadlenek ze sousedství…

V odpoledních hodinách jsme pak pokračovali ve spolupráci s firmou Dobroty Nebíčko. A v jejich prodejně celá akce fungovala pro všechny, kteří ráno museli do práce, či nestihli dopolední hodiny. V příštích dnech budeme v prodejně v rozdávání desinfekce pokračovat do vyčerpání všech zásob.