Požární útok v Brně-Chrlicích

A opět další soutěž, jak jinak, vždyť jaro je plném proudu, a to je hasičská sezona. V sobotu 25. května v Brně-Chrlicích jsme si zaběhali opět jeden z požárních útoků.

Ráno to s počasím nevypadalo vůbec dobře a dopoledne to bylo jako na houpačce. Počasí nám tentokrát nepřálo, ale to nás nezaskočilo a naše týmy se opět ukázali, že zvládají útok na výbornou za všech okolností.

Během pokusů našich nejmladších nás zasáhlo několik přeháněk. Ti byli rozděleni do třech týmů A, B a C. Naši malí závodníci však i přesto běželi naplno a vybojovali si krásné 3. místo a tím 3 body do Brněnské ligy.

Naši starší měli dva týmy, tentokrát F a J. Kvůli zrušení druhých pokusů se týmu F nakonec bohužel nepočítal druhý čas, který by znamenal první místo, ale i tak se v konkurenci své kategorie umístili na stříbrné a bronzové pozici.

Celou soutěž uzavřel dorost. Opět jsme měli dva týmy nejstarších závodníků. Náš čistě chlapecký tým získal třetí místo a smíšený tým s velmi podobným časem místo čtvrté.