Závod hasičské všestrannosti a brannosti

V prvním říjnovém víkendu se tradičně konala soutěž hasičské všestrannosti. Tento rok ale došlo k obrovským změnám v pravidlech a také se nejlepším týmům z jednotlivých okresů naskytla možnost postoupit do krajského kola.

Ráno startovali dorostenci a umístili se na 1. místě a zajistili si postup na kraj.

Poté následovali starší žáci, kde hlídka A předvedla bezkonkurenční běh, kdy jediné trestné body nasbírala na střelbě ze vzduchovky. To jim stačilo na triumf v jejich kategorii a postup na krajské kolo.

Nakonec se ukázali mladší žáci. Hlídka A dovršila sbírku prvních míst a parádním výkonem si získala také zlatou medaili.

Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci a držte nám palce 4.11. na krajském kole ve Vracově.