Nábor nových členů!

Pozor, pozor, na vědomost se dává, že máme brány dokořán, pro nové členy, obzvláště z řad mladších žáků. Přijímáme tedy děti narozené v roce 2015 a starší

Jsme sportovní kroužek, kde děti zažijí týmového ducha, naučí se novým a praktickým věcem, které mohou používat celý život. Uzlování, orientace v terénu, práce s mapou, zdravověda…

Spolupracujeme v menších i větších skupinách napříč věkovými skupinami, chlapci i dívky, vysocí i malincí, silní či hubení. V každém členovi týmu objevíme potenciál. Držíme při sobě a pomáháme si.

Trénujeme, závodíme, soutěžíme, jezdíme na výlety i tábor. Vychováváme nejen mladé hasiče ale i skvělé mladé lidi.

Jak budou probíhat schůzky v novém školním roce najdete na našem webu v kolonce O nás. Pokud se k nám chcete přidat neváhejte nás kontaktovat!!