Soutěž dorostenců v Bořitově

V neděli 10. května jsme se s dorostenci zúčastnili soutěže v Bořitově, kde se v příjemném areálu a na nové tartanové dráze běžely stovky a dvojboj.

Nejdříve se všichni naši kluci zdárně poprali s oknem i hasičákem a v disciplíně běh na 100 m s PHP si zapsali první pěkné časy. Následně se přestavěla dráha a kluci krátce potrénovali na místních překážkách. S velkou vervou se do svých pokusů pustili nejprve střední dorostenci, hned po nich také dorostenci starší.

Po sečtení bodů ze stovek i dvojboje vypadá konečné pořadí takto:

v kategorii středních dorostenců skončil Vojta 5. a Franta 6., za starší dorostence Vašus 6., Jirka 7., Dan 11. a Paťa 13. 💪🏻 Své dva pokusy stovek si v ženské kategorii zaběhla i Klárka, která se umístila na medailové 2. příčce. 🥈

Během dopoledne panovala dobrá nálada a padlo i pár osobních rekordů. Domů jsme se vrátili lehce unavení, ale o nové zážitky bohatší.