V sobotu 2. května vyrazil náš střední dorost do Budíkovic na závody stovek. Snažili se ze všech sil, a taky to tak dopadlo.. Všichni si zaběhli svůj rekordní čas.
Další den, 3. května, tam vyrazil starší dorost a ženy. Jim se tyto závody tolik nepovedly a stalo se pár pádů nebo přemetů z kladiny. Ale proběhlo i několik povedených pokusů i osobních rekordů a naštěstí se nikomu nic vážného nestalo. Celkově jsou ale rádi za skvělou zkušenost.




