V pátek 1. května, na svátek práce, se dorost vydal do Velkých Opatovic na závody dvojboje a stovek.
V dvojboji se nejlépe umístil Dan, který ho běžel poprvé, ale i tak vyhrál 3. místo. Stovky se dorostu taky skvěle povedly a padla spousta osobních rekordů. Sice si nikdo z nich neodvezl medaili, ale byly to skvěle vydařené závody.







