Ve čtvrtek 30. 4. se jako každý rok konalo pálení čarodějnic v Restaurace Sherwood.
Děti si mohly zkusit spoustu zábavných stanovišť, ať už běhacích, a nebo ty, kde se musely pořádně soustředit. Skvělé bylo i malování na obličej. Večer se upalovala ošklivá čarodejnice a děti tancovaly na spoustu úžasných písniček. V programu bylo i hodnocení kostýmů nebo spousta miniher. Děti si to moc užily, tak se snad uvidíme i příští rok!

