Soutěž dospělých v Brně-Husovicích

V sobotu 25.4. se konal 29. ročník memoriálu Ludvíka Minaříka.

Soutěžili zde, jako každý rok, kategorie mužů a žen.

Jako první běžely ženy. V kategorii nebylo moc týmů, ale vinohradské holky vybojovaly krásné druhé místo. Měly však nejlepší čas.

Po nich vyběhli muži, kdyse na start postavily dva týmy z Vinohrad. Jejich časy se vydařily, ale druhé pokusy obou vinohradských mužských týmu, se bohužel moc nepovedly, kvůli komplikacím. I přesto že nasadili vysokou laťku pro ostatní týmy, podařilo se jim vybojovat 5. a 6. místo, jelikož se výsledné časy útoků sčítají.

Ze závodů jsme ale odjeli v dobré náladě, jelikož jsme se těšili na stovky a šedesátky v neděli.